TM070RDZG01

| Paneelmodel | TM070RDZG01 |
|---|---|
| Paneelmerk | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| TM070RDZG01 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiewe area | 154.08×85.92 mm |
| Buitelyn | 164.9×100×6.6 mm |
| oppervlak | Antiglare |
| Kontrasverhouding | 500:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Reaksie tyd | 15/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kykhoek | 70/70/60/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekwensie | 60Hz |
| Lamp tipe | 6S2P WLED Without Driver |
| Sein koppelvlak | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 60 pins |
| Insetspanning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van TIANMA TM070RDZG01.
TIANMA TM070RDZG01 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die TIANMA TM070RDZG01-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die TIANMA TM070RDZG01 of ander TIANMA LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van TIANMA TM070RDZG01 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM070RDZG01 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die TIANMA TM070RDZG01-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die TIANMA TM070RDZG01 of ander TIANMA LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van TIANMA TM070RDZG01 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "TM070RDZG01"
- TIANMA TM070RDZG01
- TM070RDZG01 datablad
- TM070RDZG01 beeld
- TM070RDZG01 prys
- TM070RDZG01 verspreider

