TM070RDHGZ1

| Paneelmodel | TM070RDHGZ1 |
|---|---|
| Paneelmerk | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7 inch, 800×480 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| TM070RDHGZ1 prys | Versoek prys en leidyd |
| resolusie | 800(RGB)×480 , WVGA |
| Wys Area | 154.08(W)×85.92(H) mm |
| Oorsiggrootte | 168.38(W)×101.86(H) ×6(D) mm |
| helderheid | 600 cd/m² (Typ.) |
| Kykhoek | 80/80/60/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Beste uitsig op | 12 o'clock |
| Wys kleure | 16.7M 55% (CIE1931) |
| Frekwensie | 60Hz |
| gewig | 177±9g |
| Pixel-formaat | RGB Vertical Stripe |
| Bezel Opening | 157.08(W)×88.92(H) mm |
| oppervlak | Antiglare |
| Kontrasverhouding | 900:1 (Typ.) (TM) |
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
| Reaksie tyd | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Lamp tipe | 6S2P WLED , 10K hours , Without Driver |
| Raakskerm | Without |
| Sein koppelvlak | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 60 pins , FPC |
| Insetspanning | 3.3/11.5/-7.5/4.5V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
| omgewing | Operating Temp.: -30 ~ 85 °C ; Storage Temp.: -40 ~ 95 °C ; Vibration Level: 3.0G (29.4 m/s²) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van TIANMA TM070RDHGZ1.
TIANMA TM070RDHGZ1 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die TIANMA TM070RDHGZ1-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die TIANMA TM070RDHGZ1 of ander TIANMA LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van TIANMA TM070RDHGZ1 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM070RDHGZ1 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die TIANMA TM070RDHGZ1-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die TIANMA TM070RDHGZ1 of ander TIANMA LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van TIANMA TM070RDHGZ1 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "TM070RDHGZ1"
- TIANMA TM070RDHGZ1
- TM070RDHGZ1 datablad
- TM070RDHGZ1 beeld
- TM070RDHGZ1 prys
- TM070RDHGZ1 verspreider

