TM070RDHG23

| Paneelmodel | TM070RDHG23 |
|---|---|
| Paneelmerk | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| TM070RDHG23 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiewe area | 154.08×85.92 mm |
| Buitelyn | 165×100×6 mm |
| oppervlak | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrasverhouding | 1000:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Reaksie tyd | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kykhoek | 80/80/60/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekwensie | 60Hz |
| Lamp tipe | 6S5P WLED Without Driver |
| Sein koppelvlak | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 50 pins |
| Insetspanning | 3.3/10.4/16.0/-7.0V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van TIANMA TM070RDHG23.
TIANMA TM070RDHG23 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die TIANMA TM070RDHG23-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die TIANMA TM070RDHG23 of ander TIANMA LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van TIANMA TM070RDHG23 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM070RDHG23 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die TIANMA TM070RDHG23-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die TIANMA TM070RDHG23 of ander TIANMA LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van TIANMA TM070RDHG23 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "TM070RDHG23"
- TIANMA TM070RDHG23
- TM070RDHG23 datablad
- TM070RDHG23 beeld
- TM070RDHG23 prys
- TM070RDHG23 verspreider

