TM070RDZ12

| Paneelmodel | TM070RDZ12 |
|---|---|
| Paneelmerk | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| TM070RDZ12 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiewe area | 154.08×85.92 mm |
| Buitelyn | 164.9×100×6.6 mm |
| oppervlak | Antiglare |
| Kontrasverhouding | 500:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 50% |
| Reaksie tyd | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kykhoek | 70/70/60/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekwensie | 60Hz |
| Lamp tipe | 3S9P WLED Without Driver |
| Sein koppelvlak | Parallel RGB (1 ch, 6/8-bit) , 60 pins |
| Insetspanning | 3.3/TBD/16.0/-7.0V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van TIANMA TM070RDZ12.
TIANMA TM070RDZ12 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die TIANMA TM070RDZ12-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die TIANMA TM070RDZ12 of ander TIANMA LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van TIANMA TM070RDZ12 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM070RDZ12 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die TIANMA TM070RDZ12-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die TIANMA TM070RDZ12 of ander TIANMA LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van TIANMA TM070RDZ12 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "TM070RDZ12"
- TIANMA TM070RDZ12
- TM070RDZ12 datablad
- TM070RDZ12 beeld
- TM070RDZ12 prys
- TM070RDZ12 verspreider

