TM070RDHP10

| Paneelmodel | TM070RDHP10 |
|---|---|
| Paneelmerk | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7 inch, 800×480 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| TM070RDHP10 prys | Versoek prys en leidyd |
| Pixel nommer | 800(RGB)×480 (WVGA) |
| reëling | RGB Vertical Stripe |
| Aktiewe Area (mm) | 152.4 × 91.44 (H×V) |
| Uiteensetting (mm) | 165.1 × 108.44 × 13 (H×V×D) |
| Bezel Area (mm) | 155.4 × 94.44 (H×V) |
| behandeling | Antiglare, Hard coating (3H) |
| luminance | 1000 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasverhouding | 1000 : 1 (Typ.) (TM) |
| Kykhoek | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) |
| reaksie | 35 (Max.)(Tr+Td) ms |
| Goeie uitsig by | Symmetry |
| Werk af | SFT, Normally Black, Transmissive |
| Kleur Diepte | 16.7M 71% (CIE1931) |
| backlight | 8S2P WLED , 10K hours , No Driver |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Raakskerm | Without |
| Signaaltipe | Parallel RGB (1 ch, 6/8-bit) , FPC , 40 pins |
| Spanningsvoorsiening | 3.3V (Typ.) |
| Max. Graderings | Storage Temp.: -45 ~ 95 °C Operating Temp.: -30 ~ 85 °C |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van TIANMA TM070RDHP10.
TIANMA TM070RDHP10 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die TIANMA TM070RDHP10-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die TIANMA TM070RDHP10 of ander TIANMA LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van TIANMA TM070RDHP10 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM070RDHP10 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die TIANMA TM070RDHP10-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die TIANMA TM070RDHP10 of ander TIANMA LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van TIANMA TM070RDHP10 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "TM070RDHP10"
- TIANMA TM070RDHP10
- TM070RDHP10 datablad
- TM070RDHP10 beeld
- TM070RDHP10 prys
- TM070RDHP10 verspreider

