TM070RDHG12

| Paneelmodel | TM070RDHG12 |
|---|---|
| Paneelmerk | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7 inch, 800×480 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| TM070RDHG12 prys | Versoek prys en leidyd |
| Pixel nommer | 800(RGB)×480 (WVGA) |
| reëling | RGB Vertical Stripe |
| Aktiewe Area (mm) | 154.08 × 85.92 (H×V) |
| Uiteensetting (mm) | 164.9 × 100 × 6 (H×V×D) |
| Bezel Area (mm) | 157.08 × 89.39 (H×V) |
| behandeling | Antiglare |
| luminance | 350 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasverhouding | 500 : 1 (Typ.) (TM) |
| Kykhoek | 70/70/60/70 (Typ.)(CR≥10) |
| reaksie | 20 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Goeie uitsig by | 12 o'clock |
| Werk af | TN, Normally White, Transmissive |
| Kleur Diepte | 262K/16.7M 50% (CIE1931) |
| backlight | 3S7P WLED , 20K hours , No Driver |
| massa | 165g (Typ.) |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Raakskerm | Without |
| Signaaltipe | Parallel RGB (1 ch, 6/8-bit) , FPC , 60 pins |
| Spanningsvoorsiening | 3.3/10.6/10.6/-7V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
| Max. Graderings | Storage Temp.: -30 ~ 80 °C Operating Temp.: -20 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van TIANMA TM070RDHG12.
TIANMA TM070RDHG12 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die TIANMA TM070RDHG12-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die TIANMA TM070RDHG12 of ander TIANMA LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van TIANMA TM070RDHG12 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM070RDHG12 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die TIANMA TM070RDHG12-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die TIANMA TM070RDHG12 of ander TIANMA LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van TIANMA TM070RDHG12 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "TM070RDHG12"
- TIANMA TM070RDHG12
- TM070RDHG12 datablad
- TM070RDHG12 beeld
- TM070RDHG12 prys
- TM070RDHG12 verspreider

