H497EAN01.0

| Paneelmodel | H497EAN01.0 |
|---|---|
| Paneelmerk | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 768×1280 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| H497EAN01.0 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | AHVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktiewe area | 64.972×108.288 mm |
| Buitelyn | 67.373×115.588 mm |
| oppervlak | |
| Kontrasverhouding | |
| Wys kleure | 16.7M (8-bit) |
| Reaksie tyd | |
| Kykhoek | |
| Bestuurder IC | COG Suggest NT35521S, OTM1284A,A HX8394D |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van AUO H497EAN01.0.
AUO H497EAN01.0 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die AUO H497EAN01.0-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die AUO H497EAN01.0 of ander AUO LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van AUO H497EAN01.0 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
AUO H497EAN01.0 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die AUO H497EAN01.0-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die AUO H497EAN01.0 of ander AUO LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van AUO H497EAN01.0 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "H497EAN01.0"
- AUO H497EAN01.0
- H497EAN01.0 datablad
- H497EAN01.0 beeld
- H497EAN01.0 prys
- H497EAN01.0 verspreider

