H497DAX01.1

| Paneelmodel | H497DAX01.1 |
|---|---|
| Paneelmerk | AUO |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,5.0 inch, 1080×1920 |
| Paneel Tipe | LTPS TFT-LCD |
| H497DAX01.1 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | AHVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktiewe area | 61.884×110.016 mm |
| Buitelyn | 63.28×116.29×1.12 mm |
| oppervlak | |
| Kontrasverhouding | 1500:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 16.7M (8-bit) , sRGB 138% |
| Reaksie tyd | 20/20 (Typ.)(Tr/Td); 30 (Typ.)(G to G) |
| Kykhoek | 70/70/70/70 (Typ.)(CR≥100) (L/R/U/D) |
| Frekwensie | 60Hz |
| Lamp tipe | 3S3P WLED Without Driver |
| Sein koppelvlak | MIPI (4 data lanes) , 40 pins |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van AUO H497DAX01.1.
AUO H497DAX01.1 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die AUO H497DAX01.1-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die AUO H497DAX01.1 of ander AUO LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van AUO H497DAX01.1 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
AUO H497DAX01.1 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die AUO H497DAX01.1-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die AUO H497DAX01.1 of ander AUO LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van AUO H497DAX01.1 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "H497DAX01.1"
- AUO H497DAX01.1
- H497DAX01.1 datablad
- H497DAX01.1 beeld
- H497DAX01.1 prys
- H497DAX01.1 verspreider

