H497DAN02.1

| Paneelmodel | H497DAN02.1 |
|---|---|
| Paneelmerk | AUO |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,5.0 inch, 1080×1920 |
| Paneel Tipe | LTPS TFT-LCD |
| H497DAN02.1 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | AHVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktiewe area | 61.884×110.016 mm |
| Buitelyn | 63.88×116.22 mm |
| oppervlak | Without Polarizer |
| Kontrasverhouding | 1000:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 16.7M (8-bit) , CIE1931 70% |
| Reaksie tyd | 20/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kykhoek | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Bestuurder IC | COG Suggest NT35695, NT35596, OTM1901A, OTM1906A, S6D1FA2, ILI7807B |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van AUO H497DAN02.1.
AUO H497DAN02.1 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die AUO H497DAN02.1-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die AUO H497DAN02.1 of ander AUO LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van AUO H497DAN02.1 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
AUO H497DAN02.1 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die AUO H497DAN02.1-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die AUO H497DAN02.1 of ander AUO LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van AUO H497DAN02.1 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "H497DAN02.1"
- AUO H497DAN02.1
- H497DAN02.1 datablad
- H497DAN02.1 beeld
- H497DAN02.1 prys
- H497DAN02.1 verspreider

