H495TAN01.0

| Paneelmodel | H495TAN01.0 |
|---|---|
| Paneelmerk | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 720×1280 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| H495TAN01.0 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | AHVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktiewe area | 61.688×109.632 mm |
| Buitelyn | 63.67×115.85×0.3 mm |
| oppervlak | |
| Kontrasverhouding | 900:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 16.7M (8-bit) , CIE1931 94% |
| Reaksie tyd | 35 (Max.)(Tr+Td) |
| Kykhoek | 70/70/70/70 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Bestuurder IC | COG Suggest R61318, NT35521, NT5521S, OTM1284A, RM68200, HX8394 |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van AUO H495TAN01.0.
AUO H495TAN01.0 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die AUO H495TAN01.0-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die AUO H495TAN01.0 of ander AUO LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van AUO H495TAN01.0 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
AUO H495TAN01.0 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die AUO H495TAN01.0-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die AUO H495TAN01.0 of ander AUO LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van AUO H495TAN01.0 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "H495TAN01.0"
- AUO H495TAN01.0
- H495TAN01.0 datablad
- H495TAN01.0 beeld
- H495TAN01.0 prys
- H495TAN01.0 verspreider

