H497TLB01.0

| Paneelmodel | H497TLB01.0 |
|---|---|
| Paneelmerk | AUO |
| Descrition | AM-OLED ,5.0 inch, 720×1280 |
| Paneel Tipe | AM-OLED |
| H497TLB01.0 prys | Versoek prys en leidyd |
| Aktiewe area | 61.92×110.08 mm |
| Buitelyn | 65.92×118.64×1.15 mm |
| oppervlak | |
| Kontrasverhouding | 10000 : 1 (Min.) |
| Wys kleure | 16.7M (8-bit) , CIE1931 100% |
| Kykhoek | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥1600) (L/R/U/D) |
| Frekwensie | 60Hz |
| Bestuurder IC | Built-in RM69052 |
| Sein koppelvlak | MIPI (4 data lanes) , 39 pins |
| Insetspanning | 1.8/3.1/3.7V (Typ.)(VDDI/VCI/VBAT) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van AUO H497TLB01.0.
AUO H497TLB01.0 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die AUO H497TLB01.0-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die AUO H497TLB01.0 of ander AUO LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van AUO H497TLB01.0 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
AUO H497TLB01.0 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die AUO H497TLB01.0-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die AUO H497TLB01.0 of ander AUO LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van AUO H497TLB01.0 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "H497TLB01.0"
- AUO H497TLB01.0
- H497TLB01.0 datablad
- H497TLB01.0 beeld
- H497TLB01.0 prys
- H497TLB01.0 verspreider

