TD080WGCA1

| Paneelmodel | TD080WGCA1 |
|---|---|
| Paneelmerk | TPO |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,8.0 inch, 800×480 |
| Paneel Tipe | LTPS TFT-LCD |
| TD080WGCA1 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiewe area | 174×104.4 mm |
| Buitelyn | 190×122 mm |
| oppervlak | |
| Kontrasverhouding | 500:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Reaksie tyd | 4.5/7.5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kykhoek | 70/70/70/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamp tipe | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Sein koppelvlak | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 60 pins |
| Insetspanning | 3.3/10/-6 (Typ.)(VDD/AVDD/VEE) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van TPO TD080WGCA1.
TPO TD080WGCA1 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die TPO TD080WGCA1-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die TPO TD080WGCA1 of ander TPO LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van TPO TD080WGCA1 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
TPO TD080WGCA1 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die TPO TD080WGCA1-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die TPO TD080WGCA1 of ander TPO LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van TPO TD080WGCA1 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "TD080WGCA1"
- TPO TD080WGCA1
- TD080WGCA1 datablad
- TD080WGCA1 beeld
- TD080WGCA1 prys
- TD080WGCA1 verspreider

