TD035TTEA1

| Paneelmodel | TD035TTEA1 |
|---|---|
| Paneelmerk | TPO |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| Paneel Tipe | LTPS TFT-LCD |
| TD035TTEA1 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiewe area | 70.08×52.56 mm |
| Buitelyn | 76.9×63.9×4.2 mm |
| oppervlak | |
| Kontrasverhouding | 300:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Reaksie tyd | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kykhoek | 60/60/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekwensie | 60Hz |
| Lamp tipe | 6S1P WLED Without Driver |
| Sein koppelvlak | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) + SPI , 60 pins |
| Insetspanning | 3.3/3.3V (Typ.)(VDDC/VDDIO) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van TPO TD035TTEA1.
TPO TD035TTEA1 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die TPO TD035TTEA1-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die TPO TD035TTEA1 of ander TPO LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van TPO TD035TTEA1 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
TPO TD035TTEA1 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die TPO TD035TTEA1-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die TPO TD035TTEA1 of ander TPO LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van TPO TD035TTEA1 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "TD035TTEA1"
- TPO TD035TTEA1
- TD035TTEA1 datablad
- TD035TTEA1 beeld
- TD035TTEA1 prys
- TD035TTEA1 verspreider

