TD035TTEA4

| Paneelmodel | TD035TTEA4 |
|---|---|
| Paneelmerk | TPO |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| Paneel Tipe | LTPS TFT-LCD |
| TD035TTEA4 prys | Versoek prys en leidyd |
| resolusie | 320(RGB)×240 , QVGA |
| Wys Area | 70.08(W)×52.56(H) mm |
| helderheid | - |
| Kykhoek | 60/60/60/60 (Typ.)(CR≥10) |
| Beste uitsig op | - |
| Wys kleure | 262K 50% (CIE1931) |
| Frekwensie | 70Hz |
| gewig | - |
| Pixel-formaat | RGB Vertical Stripe |
| Bezel Opening | - |
| Kontrasverhouding | 300:1 (Typ.) (TM) |
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
| Reaksie tyd | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Lamp tipe | WLED |
| Raakskerm | - |
| Sein koppelvlak | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) + SPI |
| omgewing | Operating Temp.: -20 ~ 70 °C ; Storage Temp.: -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van TPO TD035TTEA4.
TPO TD035TTEA4 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die TPO TD035TTEA4-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die TPO TD035TTEA4 of ander TPO LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van TPO TD035TTEA4 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
TPO TD035TTEA4 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die TPO TD035TTEA4-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die TPO TD035TTEA4 of ander TPO LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van TPO TD035TTEA4 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "TD035TTEA4"
- TPO TD035TTEA4
- TD035TTEA4 datablad
- TD035TTEA4 beeld
- TD035TTEA4 prys
- TD035TTEA4 verspreider
