TD070WGCB1
| Paneelmodel | TD070WGCB1 |
|---|---|
| Paneelmerk | Toppoly |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,7.0 inch, 854×480 |
| Paneel Tipe | LTPS TFT-LCD |
| TD070WGCB1 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiewe area | 155×87.12 mm |
| Buitelyn | 166.4×106.3×8.9 mm |
| oppervlak | |
| Kontrasverhouding | 150:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 262K (6-bit) |
| Reaksie tyd | 7/18 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kykhoek | 75/75/60/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamp tipe | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Sein koppelvlak | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Insetspanning | 3.3V (Typ.)(VDD) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van Toppoly TD070WGCB1.
Toppoly TD070WGCB1 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die Toppoly TD070WGCB1-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die Toppoly TD070WGCB1 of ander Toppoly LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van Toppoly TD070WGCB1 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Toppoly TD070WGCB1 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die Toppoly TD070WGCB1-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die Toppoly TD070WGCB1 of ander Toppoly LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van Toppoly TD070WGCB1 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "TD070WGCB1"
- Toppoly TD070WGCB1
- TD070WGCB1 datablad
- TD070WGCB1 beeld
- TD070WGCB1 prys
- TD070WGCB1 verspreider
