T-51570GD022J-MLW-AGN
| Paneelmodel | T-51570GD022J-MLW-AGN |
|---|---|
| Paneelmerk | OPTREX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.2 inch, 176×220 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| T-51570GD022J-MLW-AGN prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | TN, Normally White, Transflective |
| Aktiewe area | 34.848×43.56 mm |
| Buitelyn | 40.8×55 mm |
| oppervlak | |
| Kontrasverhouding | 100:1 (Typ.)(Transmissive) 20:1 (Typ.)(Reflective) |
| Wys kleure | |
| Reaksie tyd | 40 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kykhoek | |
| Lamp tipe | 4S1P WLED |
| Sein koppelvlak | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) + SPI , 40 pins |
| Insetspanning | 2.8V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van OPTREX T-51570GD022J-MLW-AGN.
OPTREX T-51570GD022J-MLW-AGN is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die OPTREX T-51570GD022J-MLW-AGN-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die OPTREX T-51570GD022J-MLW-AGN of ander OPTREX LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van OPTREX T-51570GD022J-MLW-AGN verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
OPTREX T-51570GD022J-MLW-AGN is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die OPTREX T-51570GD022J-MLW-AGN-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die OPTREX T-51570GD022J-MLW-AGN of ander OPTREX LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van OPTREX T-51570GD022J-MLW-AGN verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "T-51570GD022J-MLW-AGN"
- OPTREX T-51570GD022J-MLW-AGN
- T-51570GD022J-MLW-AGN datablad
- T-51570GD022J-MLW-AGN beeld
- T-51570GD022J-MLW-AGN prys
- T-51570GD022J-MLW-AGN verspreider

