T-51516D150J-FW-A-AA
| Paneelmodel | T-51516D150J-FW-A-AA |
|---|---|
| Paneelmerk | OPTREX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| T-51516D150J-FW-A-AA prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiewe area | 304.1×228.1 mm |
| Buitelyn | 350×266.5×17.3 mm |
| oppervlak | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrasverhouding | 350:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 16.7M (8-bit) |
| Reaksie tyd | 6/19 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kykhoek | 75/75/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekwensie | 60Hz |
| Lamp tipe | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Sein koppelvlak | CMOS (2 ch, 8-bit) , 75 pins |
| Insetspanning | 5.0V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van OPTREX T-51516D150J-FW-A-AA.
OPTREX T-51516D150J-FW-A-AA is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die OPTREX T-51516D150J-FW-A-AA-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die OPTREX T-51516D150J-FW-A-AA of ander OPTREX LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van OPTREX T-51516D150J-FW-A-AA verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
OPTREX T-51516D150J-FW-A-AA is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die OPTREX T-51516D150J-FW-A-AA-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die OPTREX T-51516D150J-FW-A-AA of ander OPTREX LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van OPTREX T-51516D150J-FW-A-AA verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "T-51516D150J-FW-A-AA"
- OPTREX T-51516D150J-FW-A-AA
- T-51516D150J-FW-A-AA datablad
- T-51516D150J-FW-A-AA beeld
- T-51516D150J-FW-A-AA prys
- T-51516D150J-FW-A-AA verspreider

