T-51638D084J-FW-A-AC
| Paneelmodel | T-51638D084J-FW-A-AC |
|---|---|
| Paneelmerk | OPTREX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.4 inch, 640×480 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| T-51638D084J-FW-A-AC prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiewe area | 170.88×128.16 mm |
| Buitelyn | 199.5×149×12 mm |
| oppervlak | Hard coating (2H), Antireflection |
| Kontrasverhouding | 500:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 262K (6-bit) |
| Reaksie tyd | 6/19 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kykhoek | 65/65/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekwensie | 60Hz |
| Lamp tipe | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Sein koppelvlak | CMOS (1 ch, 6-bit) , 31 pins |
| Insetspanning | 3.3V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van OPTREX T-51638D084J-FW-A-AC.
OPTREX T-51638D084J-FW-A-AC is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die OPTREX T-51638D084J-FW-A-AC-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die OPTREX T-51638D084J-FW-A-AC of ander OPTREX LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van OPTREX T-51638D084J-FW-A-AC verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
OPTREX T-51638D084J-FW-A-AC is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die OPTREX T-51638D084J-FW-A-AC-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die OPTREX T-51638D084J-FW-A-AC of ander OPTREX LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van OPTREX T-51638D084J-FW-A-AC verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "T-51638D084J-FW-A-AC"
- OPTREX T-51638D084J-FW-A-AC
- T-51638D084J-FW-A-AC datablad
- T-51638D084J-FW-A-AC beeld
- T-51638D084J-FW-A-AC prys
- T-51638D084J-FW-A-AC verspreider

