T-51513D104J-LW-A-ANN
| Paneelmodel | T-51513D104J-LW-A-ANN |
|---|---|
| Paneelmerk | OPTREX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 800×600 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| T-51513D104J-LW-A-ANN prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktiewe area | 211.2×158.4 mm |
| Buitelyn | 230×180.2×10 mm |
| oppervlak | |
| Kontrasverhouding | 1000:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 262K/16.7M (6-bit / 8-bit) , CIE1931 72% |
| Reaksie tyd | |
| Kykhoek | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekwensie | 60Hz |
| Lamp tipe | WLED Embedded (LED Driver) |
| Sein koppelvlak | LVDS (1 ch, 6/8-bit) |
| Insetspanning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van OPTREX T-51513D104J-LW-A-ANN.
OPTREX T-51513D104J-LW-A-ANN is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die OPTREX T-51513D104J-LW-A-ANN-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die OPTREX T-51513D104J-LW-A-ANN of ander OPTREX LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van OPTREX T-51513D104J-LW-A-ANN verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
OPTREX T-51513D104J-LW-A-ANN is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die OPTREX T-51513D104J-LW-A-ANN-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die OPTREX T-51513D104J-LW-A-ANN of ander OPTREX LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van OPTREX T-51513D104J-LW-A-ANN verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "T-51513D104J-LW-A-ANN"
- OPTREX T-51513D104J-LW-A-ANN
- T-51513D104J-LW-A-ANN datablad
- T-51513D104J-LW-A-ANN beeld
- T-51513D104J-LW-A-ANN prys
- T-51513D104J-LW-A-ANN verspreider

