TM018FDZ08

| Paneelmodel | TM018FDZ08 |
|---|---|
| Paneelmerk | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,1.8 inch, 128×160 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| TM018FDZ08 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiewe area | 28.032×35.04 mm |
| Buitelyn | 34.7×46.7×2.8 mm |
| oppervlak | |
| Kontrasverhouding | 450:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 65K/262K , CIE1931 60% |
| Reaksie tyd | 15/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kykhoek | 60/60/45/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamp tipe | 1S2P WLED Without Driver |
| Sein koppelvlak | CPU , 29 pins |
| Insetspanning | (1.8/2.8)/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCC) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van TIANMA TM018FDZ08.
TIANMA TM018FDZ08 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die TIANMA TM018FDZ08-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die TIANMA TM018FDZ08 of ander TIANMA LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van TIANMA TM018FDZ08 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM018FDZ08 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die TIANMA TM018FDZ08-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die TIANMA TM018FDZ08 of ander TIANMA LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van TIANMA TM018FDZ08 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "TM018FDZ08"
- TIANMA TM018FDZ08
- TM018FDZ08 datablad
- TM018FDZ08 beeld
- TM018FDZ08 prys
- TM018FDZ08 verspreider

