TM018FDZ04

| Paneelmodel | TM018FDZ04 |
|---|---|
| Paneelmerk | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,1.8 inch, 128×160 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| TM018FDZ04 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiewe area | 28.032×35.04 mm |
| Buitelyn | 34.7×46.7×2.7 mm |
| oppervlak | |
| Kontrasverhouding | 250:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 65K/262K , CIE1931 58% |
| Reaksie tyd | 15/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kykhoek | 45/45/25/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamp tipe | 1S2P WLED Without Driver |
| Sein koppelvlak | CPU , 24 pins |
| Insetspanning | 3.0/3.0V (Typ.)(VDDI/VDD) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van TIANMA TM018FDZ04.
TIANMA TM018FDZ04 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die TIANMA TM018FDZ04-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die TIANMA TM018FDZ04 of ander TIANMA LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van TIANMA TM018FDZ04 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM018FDZ04 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die TIANMA TM018FDZ04-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die TIANMA TM018FDZ04 of ander TIANMA LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van TIANMA TM018FDZ04 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "TM018FDZ04"
- TIANMA TM018FDZ04
- TM018FDZ04 datablad
- TM018FDZ04 beeld
- TM018FDZ04 prys
- TM018FDZ04 verspreider

