TM018FDH03

| Paneelmodel | TM018FDH03 |
|---|---|
| Paneelmerk | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,1.8 inch, 128×160 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| TM018FDH03 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiewe area | 28.42×35.52 mm |
| Buitelyn | 34×47.25 mm |
| oppervlak | Clear, Hard coating (3H) |
| Kontrasverhouding | 350:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 65K/262K , CIE1931 50% |
| Reaksie tyd | 12/24 (Typ./Max.)(Tr+Td) |
| Kykhoek | 40/40/50/20 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamp tipe | 1S2P WLED Without Driver |
| Sein koppelvlak | CPU , 29 pins |
| Insetspanning | 2.8/1.8V (Typ.)(AVCC/DVCC) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van TIANMA TM018FDH03.
TIANMA TM018FDH03 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die TIANMA TM018FDH03-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die TIANMA TM018FDH03 of ander TIANMA LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van TIANMA TM018FDH03 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM018FDH03 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die TIANMA TM018FDH03-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die TIANMA TM018FDH03 of ander TIANMA LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van TIANMA TM018FDH03 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "TM018FDH03"
- TIANMA TM018FDH03
- TM018FDH03 datablad
- TM018FDH03 beeld
- TM018FDH03 prys
- TM018FDH03 verspreider

