FG050701DSSWBGL2

| Paneelmodel | FG050701DSSWBGL2 |
|---|---|
| Paneelmerk | Data Image |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| FG050701DSSWBGL2 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiewe area | 115.2×86.4 mm |
| Buitelyn | 127×98.43×9.2 mm |
| oppervlak | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrasverhouding | 350:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 262K (6-bit) , CIE1931 40% |
| Reaksie tyd | 15/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kykhoek | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekwensie | 60Hz |
| Lamp tipe | 3S7P WLED Embedded (LED Driver) |
| Sein koppelvlak | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 33 pins |
| Insetspanning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van Data Image FG050701DSSWBGL2.
Data Image FG050701DSSWBGL2 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die Data Image FG050701DSSWBGL2-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die Data Image FG050701DSSWBGL2 of ander Data Image LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van Data Image FG050701DSSWBGL2 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Data Image FG050701DSSWBGL2 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die Data Image FG050701DSSWBGL2-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die Data Image FG050701DSSWBGL2 of ander Data Image LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van Data Image FG050701DSSWBGL2 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "FG050701DSSWBGL2"
- Data Image FG050701DSSWBGL2
- FG050701DSSWBGL2 datablad
- FG050701DSSWBGL2 beeld
- FG050701DSSWBGL2 prys
- FG050701DSSWBGL2 verspreider

