FG050605DNSWAGL3

| Paneelmodel | FG050605DNSWAGL3 |
|---|---|
| Paneelmerk | Data Image |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.6 inch, 320×234 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| FG050605DNSWAGL3 prys | Versoek prys en leidyd |
| Pixel-formaat | 320(RGB)×234 |
| opset | RGB Vertical Stripe |
| Aktiewe area | 113.28(H)×84.708(V) mm |
| Oorsig Dim. | 140.5(H)×100(V) ×11.4(D) mm |
| Bezel Area | 116.08(H)×87.00(V) mm |
| behandeling | Antiglare (Haze 6%) |
| luminance | 400 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasverhouding | 400:1 (Typ.) (TM) |
| Bekyk rigting | 6 o'clock |
| Reaksie tyd | 15/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kykhoek | 50/50/20/40 (Typ.)(CR≥10) |
| Bedryfsmodus | TN, Normally White, Transmissive |
| Ondersteuning Kleur | 262K |
| Ligbron | WLED , 25K hours , W/O Driver |
| gewig | 160g |
| Raamkoers | 60Hz |
| Raakpaneel | Without |
| Interface Type | 32 pins Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , Connector |
| Kragtoevoer | 3.3V (Typ.) |
| omgewing | Operating Temperature: 0 ~ 60 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van Data Image FG050605DNSWAGL3.
Data Image FG050605DNSWAGL3 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die Data Image FG050605DNSWAGL3-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die Data Image FG050605DNSWAGL3 of ander Data Image LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van Data Image FG050605DNSWAGL3 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Data Image FG050605DNSWAGL3 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die Data Image FG050605DNSWAGL3-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die Data Image FG050605DNSWAGL3 of ander Data Image LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van Data Image FG050605DNSWAGL3 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "FG050605DNSWAGL3"
- Data Image FG050605DNSWAGL3
- FG050605DNSWAGL3 datablad
- FG050605DNSWAGL3 beeld
- FG050605DNSWAGL3 prys
- FG050605DNSWAGL3 verspreider

