FG050605DNSWAG01

| Paneelmodel | FG050605DNSWAG01 |
|---|---|
| Paneelmerk | Data Image |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.6 inch, 320×234 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| FG050605DNSWAG01 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiewe area | 113.28×84.708 mm |
| Buitelyn | 140.4×100.1×11.3 mm |
| oppervlak | Antiglare (Haze 6%) |
| Kontrasverhouding | 300:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 262K (6-bit) |
| Reaksie tyd | 15/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kykhoek | 50/50/20/40 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekwensie | 60Hz |
| Lamp tipe | WLED Without Driver |
| Sein koppelvlak | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 32 pins |
| Insetspanning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van Data Image FG050605DNSWAG01.
Data Image FG050605DNSWAG01 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die Data Image FG050605DNSWAG01-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die Data Image FG050605DNSWAG01 of ander Data Image LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van Data Image FG050605DNSWAG01 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Data Image FG050605DNSWAG01 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die Data Image FG050605DNSWAG01-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die Data Image FG050605DNSWAG01 of ander Data Image LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van Data Image FG050605DNSWAG01 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "FG050605DNSWAG01"
- Data Image FG050605DNSWAG01
- FG050605DNSWAG01 datablad
- FG050605DNSWAG01 beeld
- FG050605DNSWAG01 prys
- FG050605DNSWAG01 verspreider

