V580DK2-QS1

| Paneelmodel | V580DK2-QS1 |
|---|---|
| Paneelmerk | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,58 inch, 3840×2160 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| V580DK2-QS1 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | Super MVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktiewe area | 1270.08×721.44 mm |
| Buitelyn | 1282.88×734.44 mm |
| oppervlak | Antiglare (Haze 1%) |
| Kontrasverhouding | 4000:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Reaksie tyd | 9.5 (Typ.)(G to G) |
| Kykhoek | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥20) (L/R/U/D) |
| Frekwensie | 120Hz |
| Sein koppelvlak | V-by-One 8 lane , 51 pins |
| Insetspanning | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van CHIMEI INNOLUX V580DK2-QS1.
CHIMEI INNOLUX V580DK2-QS1 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die CHIMEI INNOLUX V580DK2-QS1-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die CHIMEI INNOLUX V580DK2-QS1 of ander CHIMEI INNOLUX LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van CHIMEI INNOLUX V580DK2-QS1 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
CHIMEI INNOLUX V580DK2-QS1 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die CHIMEI INNOLUX V580DK2-QS1-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die CHIMEI INNOLUX V580DK2-QS1 of ander CHIMEI INNOLUX LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van CHIMEI INNOLUX V580DK2-QS1 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "V580DK2-QS1"
- CHIMEI INNOLUX V580DK2-QS1
- V580DK2-QS1 datablad
- V580DK2-QS1 beeld
- V580DK2-QS1 prys
- V580DK2-QS1 verspreider
