V580DK1-QS3

| Paneelmodel | V580DK1-QS3 |
|---|---|
| Paneelmerk | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,58 inch, 3840×2160 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| V580DK1-QS3 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | Super MVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktiewe area | 1270.08×721.44 mm |
| Buitelyn | 1282.88×734.44 mm |
| oppervlak | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrasverhouding | 3000:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 1.07B (8-bit + Hi-FRC) , CIE1931 72% |
| Reaksie tyd | 6.5 (Typ.)(G to G) |
| Kykhoek | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekwensie | 120Hz |
| Sein koppelvlak | V-by-One 16 lane , 92 pins |
| Insetspanning | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van CHIMEI INNOLUX V580DK1-QS3.
CHIMEI INNOLUX V580DK1-QS3 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die CHIMEI INNOLUX V580DK1-QS3-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die CHIMEI INNOLUX V580DK1-QS3 of ander CHIMEI INNOLUX LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van CHIMEI INNOLUX V580DK1-QS3 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
CHIMEI INNOLUX V580DK1-QS3 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die CHIMEI INNOLUX V580DK1-QS3-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die CHIMEI INNOLUX V580DK1-QS3 of ander CHIMEI INNOLUX LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van CHIMEI INNOLUX V580DK1-QS3 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "V580DK1-QS3"
- CHIMEI INNOLUX V580DK1-QS3
- V580DK1-QS3 datablad
- V580DK1-QS3 beeld
- V580DK1-QS3 prys
- V580DK1-QS3 verspreider

