TS024HAACB01

| Paneelmodel | TS024HAACB01 |
|---|---|
| Paneelmerk | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.4 inch, 240×320 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| TS024HAACB01 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiewe area | 36.72×48.96 mm |
| Buitelyn | 42.72×60.26 mm |
| oppervlak | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrasverhouding | 350:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 262K , CIE1931 60% |
| Reaksie tyd | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kykhoek | 45/45/40/20 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamp tipe | 1S4P WLED Without Driver |
| Sein koppelvlak | CPU , 37 pins |
| Insetspanning | 2.8/2.8V (Typ.)(VCI/VCC) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van TIANMA TS024HAACB01.
TIANMA TS024HAACB01 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die TIANMA TS024HAACB01-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die TIANMA TS024HAACB01 of ander TIANMA LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van TIANMA TS024HAACB01 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
TIANMA TS024HAACB01 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die TIANMA TS024HAACB01-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die TIANMA TS024HAACB01 of ander TIANMA LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van TIANMA TS024HAACB01 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "TS024HAACB01"
- TIANMA TS024HAACB01
- TS024HAACB01 datablad
- TS024HAACB01 beeld
- TS024HAACB01 prys
- TS024HAACB01 verspreider

