TS022HAACD01-00

| Paneelmodel | TS022HAACD01-00 |
|---|---|
| Paneelmerk | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.2 inch, 240×320 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| TS022HAACD01-00 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiewe area | 33.48×44.64 mm |
| Buitelyn | 39.68×56.29 mm |
| oppervlak | Clear |
| Kontrasverhouding | 350:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 262K , CIE1931 50% |
| Reaksie tyd | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kykhoek | 45/45/40/20 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamp tipe | 3S1P WLED Without Driver |
| Sein koppelvlak | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) + SPI , 61 pins |
| Insetspanning | 2.8/2.8V (Typ.)(VCC/VCI) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van TIANMA TS022HAACD01-00.
TIANMA TS022HAACD01-00 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die TIANMA TS022HAACD01-00-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die TIANMA TS022HAACD01-00 of ander TIANMA LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van TIANMA TS022HAACD01-00 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
TIANMA TS022HAACD01-00 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die TIANMA TS022HAACD01-00-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die TIANMA TS022HAACD01-00 of ander TIANMA LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van TIANMA TS022HAACD01-00 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "TS022HAACD01-00"
- TIANMA TS022HAACD01-00
- TS022HAACD01-00 datablad
- TS022HAACD01-00 beeld
- TS022HAACD01-00 prys
- TS022HAACD01-00 verspreider

