TM070SDH05

| Paneelmodel | TM070SDH05 |
|---|---|
| Paneelmerk | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×600 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| TM070SDH05 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiewe area | 141×105.75 mm |
| Buitelyn | 155.5×118.7×5.9 mm |
| oppervlak | Antiglare |
| Kontrasverhouding | 500:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Reaksie tyd | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kykhoek | 70/70/60/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekwensie | 60Hz |
| Lamp tipe | 3S6P WLED Without Driver |
| Sein koppelvlak | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Insetspanning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van TIANMA TM070SDH05.
TIANMA TM070SDH05 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die TIANMA TM070SDH05-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die TIANMA TM070SDH05 of ander TIANMA LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van TIANMA TM070SDH05 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM070SDH05 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die TIANMA TM070SDH05-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die TIANMA TM070SDH05 of ander TIANMA LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van TIANMA TM070SDH05 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "TM070SDH05"
- TIANMA TM070SDH05
- TM070SDH05 datablad
- TM070SDH05 beeld
- TM070SDH05 prys
- TM070SDH05 verspreider

