TM070SDH01

| Paneelmodel | TM070SDH01 |
|---|---|
| Paneelmerk | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×600 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| TM070SDH01 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiewe area | 141×105.75 mm |
| Buitelyn | 155.5×118.7×5.9 mm |
| oppervlak | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrasverhouding | 400:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Reaksie tyd | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kykhoek | 65/65/45/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamp tipe | 3S6P WLED Without Driver |
| Sein koppelvlak | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 60 pins |
| Insetspanning | 3.3/10.0/15.0/-10.0V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van TIANMA TM070SDH01.
TIANMA TM070SDH01 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die TIANMA TM070SDH01-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die TIANMA TM070SDH01 of ander TIANMA LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van TIANMA TM070SDH01 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM070SDH01 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die TIANMA TM070SDH01-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die TIANMA TM070SDH01 of ander TIANMA LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van TIANMA TM070SDH01 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "TM070SDH01"
- TIANMA TM070SDH01
- TM070SDH01 datablad
- TM070SDH01 beeld
- TM070SDH01 prys
- TM070SDH01 verspreider

