TM020HDH09

| Paneelmodel | TM020HDH09 |
|---|---|
| Paneelmerk | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.0 inch, 240×320 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| TM020HDH09 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiewe area | 30.24×40.32 mm |
| Buitelyn | 38.03×51.65 mm |
| oppervlak | Glare (Haze 0%) |
| Kontrasverhouding | 500:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 65K/262K , CIE1931 50% |
| Reaksie tyd | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kykhoek | 70/70/60/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekwensie | 60Hz |
| Lamp tipe | 1S3P WLED Without Driver |
| Sein koppelvlak | CPU , 36 pins |
| Insetspanning | (1.8/2.8)/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCC) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van TIANMA TM020HDH09.
TIANMA TM020HDH09 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die TIANMA TM020HDH09-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die TIANMA TM020HDH09 of ander TIANMA LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van TIANMA TM020HDH09 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM020HDH09 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die TIANMA TM020HDH09-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die TIANMA TM020HDH09 of ander TIANMA LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van TIANMA TM020HDH09 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "TM020HDH09"
- TIANMA TM020HDH09
- TM020HDH09 datablad
- TM020HDH09 beeld
- TM020HDH09 prys
- TM020HDH09 verspreider

