TM020HDH01

| Paneelmodel | TM020HDH01 |
|---|---|
| Paneelmerk | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.0 inch, 240×320 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| TM020HDH01 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiewe area | 30.24×40.32 mm |
| Buitelyn | 38.03×51.65 mm |
| oppervlak | Clear, Hard coating (3H) |
| Kontrasverhouding | 500:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 65K/262K , CIE1931 50% |
| Reaksie tyd | 20/30 (Typ./Max.)(Tr+Td) |
| Kykhoek | 60/70/70/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamp tipe | 1S3P WLED Without Driver |
| Sein koppelvlak | CPU , 36 pins |
| Insetspanning | 1.8/2.8V (Typ.)(LOVCC/VCC) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van TIANMA TM020HDH01.
TIANMA TM020HDH01 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die TIANMA TM020HDH01-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die TIANMA TM020HDH01 of ander TIANMA LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van TIANMA TM020HDH01 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM020HDH01 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die TIANMA TM020HDH01-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die TIANMA TM020HDH01 of ander TIANMA LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van TIANMA TM020HDH01 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "TM020HDH01"
- TIANMA TM020HDH01
- TM020HDH01 datablad
- TM020HDH01 beeld
- TM020HDH01 prys
- TM020HDH01 verspreider

