PT035TN01 V.5

| Paneelmodel | PT035TN01 V.5 |
|---|---|
| Paneelmerk | INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| PT035TN01 V.5 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | TN, Normally White, TMR |
| Aktiewe area | 70.08×52.56 mm |
| Buitelyn | 78.2×65×4.8 mm |
| oppervlak | Hard coating (3H) |
| Kontrasverhouding | 300 : 1 (Typ.) |
| Wys kleure | 16.7M (8-bit) |
| Reaksie tyd | 15/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kykhoek | 65/65/45/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekwensie | 60Hz |
| Lamp tipe | 6S1P WLED Without Driver |
| Sein koppelvlak | Digital RGB (8/24-bit) + SPI, CCIR601/656 , 60 pins |
| Insetspanning | 3.3/5.0/15.0/-10.0V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van INNOLUX PT035TN01 V.5.
INNOLUX PT035TN01 V.5 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die INNOLUX PT035TN01 V.5-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die INNOLUX PT035TN01 V.5 of ander INNOLUX LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van INNOLUX PT035TN01 V.5 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
INNOLUX PT035TN01 V.5 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die INNOLUX PT035TN01 V.5-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die INNOLUX PT035TN01 V.5 of ander INNOLUX LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van INNOLUX PT035TN01 V.5 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "PT035TN01 V.5"
- INNOLUX PT035TN01 V.5
- PT035TN01 V.5 datablad
- PT035TN01 V.5 beeld
- PT035TN01 V.5 prys
- PT035TN01 V.5 verspreider

