TM080XDH02
| Paneelmodel | TM080XDH02 |
|---|---|
| Paneelmerk | AVIC |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 1280×768 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| TM080XDH02 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiewe area | 173.76×104.256 mm |
| Buitelyn | 185.4×117×3.99 mm |
| oppervlak | Clear |
| Kontrasverhouding | 400:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Reaksie tyd | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kykhoek | 70/70/60/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekwensie | 60Hz |
| Lamp tipe | 3S8P WLED Without Driver |
| Sein koppelvlak | Mini LVDS , 40 pins |
| Insetspanning | 3.3/12.5/22.0/-7.0V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van AVIC TM080XDH02.
AVIC TM080XDH02 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die AVIC TM080XDH02-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die AVIC TM080XDH02 of ander AVIC LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van AVIC TM080XDH02 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
AVIC TM080XDH02 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die AVIC TM080XDH02-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die AVIC TM080XDH02 of ander AVIC LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van AVIC TM080XDH02 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "TM080XDH02"
- AVIC TM080XDH02
- TM080XDH02 datablad
- TM080XDH02 beeld
- TM080XDH02 prys
- TM080XDH02 verspreider

