NV133FHM-N54

| Paneelmodel | NV133FHM-N54 |
|---|---|
| Paneelmerk | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1920×1080 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| NV133FHM-N54 prys | Versoek prys en leidyd |
| Pixel-formaat | 1920(RGB)×1080 [FHD] |
| opset | RGB Vertical Stripe |
| Aktiewe area | 293.76(H)×165.24(V) mm |
| Oorsig Dim. | 300.56(H)×187.45(V) ×2.4(D) mm |
| luminance | 300 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasverhouding | 800:1 (Typ.) (TM) |
| Bekyk rigting | Symmetry |
| Reaksie tyd | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kykhoek | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Bedryfsmodus | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Ondersteuning Kleur | 262K 72% (CIE1931) |
| Ligbron | WLED [9S4P] , 15K hours , With LED Driver |
| Vorm styl | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Raamkoers | 60Hz |
| Raakpaneel | Without |
| Interface Type | 30 pins eDP (2 Lanes) , Connector |
| Kragtoevoer | 3.3V (Typ.) |
| omgewing | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van BOE NV133FHM-N54.
BOE NV133FHM-N54 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die BOE NV133FHM-N54-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die BOE NV133FHM-N54 of ander BOE LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van BOE NV133FHM-N54 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
BOE NV133FHM-N54 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die BOE NV133FHM-N54-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die BOE NV133FHM-N54 of ander BOE LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van BOE NV133FHM-N54 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "NV133FHM-N54"
- BOE NV133FHM-N54
- NV133FHM-N54 datablad
- NV133FHM-N54 beeld
- NV133FHM-N54 prys
- NV133FHM-N54 verspreider
