NV133FHM-N52

| Paneelmodel | NV133FHM-N52 |
|---|---|
| Paneelmerk | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1920×1080 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| NV133FHM-N52 prys | Versoek prys en leidyd |
| Pixel nommer | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
| reëling | RGB Vertical Stripe |
| Aktiewe Area (mm) | 293.76 × 165.24 (H×V) |
| Uiteensetting (mm) | 300.26 × 188.25 × 2.4 (H×V×D) |
| luminance | 300 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasverhouding | 800 : 1 (Typ.) (TM) |
| Kykhoek | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| reaksie | 30 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Goeie uitsig by | Symmetry |
| Werk af | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Kleur Diepte | 262K 72% (CIE1931) |
| backlight | 9S4P WLED , 15K hours , With LED Driver |
| Oorsigvorm | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Raakskerm | Without |
| Signaaltipe | eDP (2 Lanes) , Connector , 30 pins |
| Spanningsvoorsiening | 3.3V (Typ.) |
| Max. Graderings | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van BOE NV133FHM-N52.
BOE NV133FHM-N52 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die BOE NV133FHM-N52-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die BOE NV133FHM-N52 of ander BOE LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van BOE NV133FHM-N52 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
BOE NV133FHM-N52 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die BOE NV133FHM-N52-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die BOE NV133FHM-N52 of ander BOE LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van BOE NV133FHM-N52 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "NV133FHM-N52"
- BOE NV133FHM-N52
- NV133FHM-N52 datablad
- NV133FHM-N52 beeld
- NV133FHM-N52 prys
- NV133FHM-N52 verspreider
