NV116WHM-N45

| Paneelmodel | NV116WHM-N45 |
|---|---|
| Paneelmerk | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,11.6 inch, 1366×768 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| NV116WHM-N45 prys | Versoek prys en leidyd |
| resolusie | 1366(RGB)×768 , WXGA |
| Pixel-formaat | RGB Vertical Stripe |
| Wys Area | 256.125(W)×144(H) mm |
| Bezel Opening | - |
| Oorsiggrootte | 278(W)×168(H) ×3(D) mm |
| oppervlak | - |
| helderheid | 250 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasverhouding | 800:1 (Typ.) (TM) |
| Kykhoek | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Skerm af | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Beste uitsig op | Symmetry |
| Reaksie tyd | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Wys kleure | 262K 50% (CIE1931) |
| Lamp tipe | 8S3P WLED , 15K hours , With LED Driver |
| Frekwensie | 60Hz |
| Raakskerm | Without |
| Vorm styl | - |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van BOE NV116WHM-N45.
BOE NV116WHM-N45 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die BOE NV116WHM-N45-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die BOE NV116WHM-N45 of ander BOE LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van BOE NV116WHM-N45 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
BOE NV116WHM-N45 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die BOE NV116WHM-N45-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die BOE NV116WHM-N45 of ander BOE LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van BOE NV116WHM-N45 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "NV116WHM-N45"
- BOE NV116WHM-N45
- NV116WHM-N45 datablad
- NV116WHM-N45 beeld
- NV116WHM-N45 prys
- NV116WHM-N45 verspreider

