N121X5-L04

| Paneelmodel | N121X5-L04 |
|---|---|
| Paneelmerk | CMO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 1024×768 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| N121X5-L04 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiewe area | 245.76×184.32 mm |
| Buitelyn | 261×198×5 mm |
| oppervlak | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Kontrasverhouding | 500:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 262K (6-bit) , CIE1931 45% |
| Reaksie tyd | 5/11 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kykhoek | 45/45/20/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekwensie | 60Hz |
| Lamp tipe | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Sein koppelvlak | LVDS (1 ch, 6-bit) , 20 pins |
| Insetspanning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van CMO N121X5-L04.
CMO N121X5-L04 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die CMO N121X5-L04-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die CMO N121X5-L04 of ander CMO LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van CMO N121X5-L04 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
CMO N121X5-L04 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die CMO N121X5-L04-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die CMO N121X5-L04 of ander CMO LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van CMO N121X5-L04 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "N121X5-L04"
- CMO N121X5-L04
- N121X5-L04 datablad
- N121X5-L04 beeld
- N121X5-L04 prys
- N121X5-L04 verspreider
