N121IB-L01

| Paneelmodel | N121IB-L01 |
|---|---|
| Paneelmerk | CMO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 1280×800 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| N121IB-L01 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiewe area | 261.12×163.2 mm |
| Buitelyn | 275.8×179.5×5 mm |
| Vorm styl | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| oppervlak | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrasverhouding | 500:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 262K (6-bit) |
| Reaksie tyd | 3/7 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kykhoek | 45/45/20/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekwensie | 60Hz |
| Lamp tipe | 8S6P WLED Embedded (LED Driver) |
| Sein koppelvlak | LVDS (1 ch, 6-bit) , 20 pins |
| Insetspanning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van CMO N121IB-L01.
CMO N121IB-L01 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die CMO N121IB-L01-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die CMO N121IB-L01 of ander CMO LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van CMO N121IB-L01 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
CMO N121IB-L01 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die CMO N121IB-L01-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die CMO N121IB-L01 of ander CMO LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van CMO N121IB-L01 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "N121IB-L01"
- CMO N121IB-L01
- N121IB-L01 datablad
- N121IB-L01 beeld
- N121IB-L01 prys
- N121IB-L01 verspreider

