LQ12S56

| Paneelmodel | LQ12S56 |
|---|---|
| Paneelmerk | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 800×600 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| LQ12S56 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiewe area | 246×184.5 mm |
| Buitelyn | 275×199 mm |
| oppervlak | |
| Kontrasverhouding | |
| Wys kleure | 262K (6-bit) |
| Reaksie tyd | |
| Kykhoek | |
| Frekwensie | 60Hz |
| Lamp tipe | 1 pcs CCFL |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van SHARP LQ12S56.
SHARP LQ12S56 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die SHARP LQ12S56-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die SHARP LQ12S56 of ander SHARP LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van SHARP LQ12S56 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ12S56 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die SHARP LQ12S56-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die SHARP LQ12S56 of ander SHARP LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van SHARP LQ12S56 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "LQ12S56"
- SHARP LQ12S56
- LQ12S56 datablad
- LQ12S56 beeld
- LQ12S56 prys
- LQ12S56 verspreider

