LQ12S11

| Paneelmodel | LQ12S11 |
|---|---|
| Paneelmerk | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 800×600 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| LQ12S11 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | |
| Aktiewe area | 246×184.5 mm |
| oppervlak | |
| Kontrasverhouding | |
| Wys kleure | 262K (6-bit) |
| Reaksie tyd | |
| Kykhoek | |
| Lamp tipe | |
| Sein koppelvlak | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 41 pins |
| Insetspanning | 3.3V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van SHARP LQ12S11.
SHARP LQ12S11 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die SHARP LQ12S11-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die SHARP LQ12S11 of ander SHARP LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van SHARP LQ12S11 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ12S11 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die SHARP LQ12S11-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die SHARP LQ12S11 of ander SHARP LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van SHARP LQ12S11 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "LQ12S11"
- SHARP LQ12S11
- LQ12S11 datablad
- LQ12S11 beeld
- LQ12S11 prys
- LQ12S11 verspreider

