LP140WH1-TLC3

| Paneelmodel | LP140WH1-TLC3 |
|---|---|
| Paneelmerk | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,14.0 inch, 1366×768 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| LP140WH1-TLC3 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiewe area | 309.399×173.952 mm |
| Buitelyn | 323.5×192×5.2 mm |
| Vorm styl | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| oppervlak | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| Kontrasverhouding | 500:1 (Min.) |
| Wys kleure | 262K (6-bit) , CIE1931 60% |
| Reaksie tyd | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kykhoek | 40/40/10/30 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekwensie | 60Hz |
| Lamp tipe | WLED Embedded (LED Driver) |
| Sein koppelvlak | LVDS (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Insetspanning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van LG Display LP140WH1-TLC3.
LG Display LP140WH1-TLC3 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die LG Display LP140WH1-TLC3-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die LG Display LP140WH1-TLC3 of ander LG Display LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van LG Display LP140WH1-TLC3 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
LG Display LP140WH1-TLC3 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die LG Display LP140WH1-TLC3-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die LG Display LP140WH1-TLC3 of ander LG Display LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van LG Display LP140WH1-TLC3 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "LP140WH1-TLC3"
- LG Display LP140WH1-TLC3
- LP140WH1-TLC3 datablad
- LP140WH1-TLC3 beeld
- LP140WH1-TLC3 prys
- LP140WH1-TLC3 verspreider
