LP140WH1-TLC2

| Paneelmodel | LP140WH1-TLC2 |
|---|---|
| Paneelmerk | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,14.0 inch, 1366×768 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| LP140WH1-TLC2 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiewe area | 309.399×173.952 mm |
| Buitelyn | 323.5×192 mm |
| Vorm styl | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| oppervlak | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| Kontrasverhouding | |
| Wys kleure | 262K (6-bit) , CIE1931 60% |
| Reaksie tyd | |
| Kykhoek | |
| Frekwensie | 60Hz |
| Lamp tipe | WLED Embedded (LED Driver) |
| Sein koppelvlak | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Insetspanning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van LG Display LP140WH1-TLC2.
LG Display LP140WH1-TLC2 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die LG Display LP140WH1-TLC2-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die LG Display LP140WH1-TLC2 of ander LG Display LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van LG Display LP140WH1-TLC2 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
LG Display LP140WH1-TLC2 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die LG Display LP140WH1-TLC2-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die LG Display LP140WH1-TLC2 of ander LG Display LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van LG Display LP140WH1-TLC2 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "LP140WH1-TLC2"
- LG Display LP140WH1-TLC2
- LP140WH1-TLC2 datablad
- LP140WH1-TLC2 beeld
- LP140WH1-TLC2 prys
- LP140WH1-TLC2 verspreider

