FG120110DSCWJG01

| Paneelmodel | FG120110DSCWJG01 |
|---|---|
| Paneelmerk | Data Image |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 1024×768 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| FG120110DSCWJG01 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | Normally Black, Transmissive |
| Aktiewe area | 245.76×187.32 mm |
| Buitelyn | 260.5×204×12.7 mm |
| oppervlak | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Kontrasverhouding | 700:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 262K (6-bit) |
| Reaksie tyd | 6/17 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kykhoek | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekwensie | 60Hz |
| Lamp tipe | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Sein koppelvlak | LVDS (1 ch, 6-bit) , 20 pins |
| Insetspanning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van Data Image FG120110DSCWJG01.
Data Image FG120110DSCWJG01 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die Data Image FG120110DSCWJG01-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die Data Image FG120110DSCWJG01 of ander Data Image LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van Data Image FG120110DSCWJG01 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Data Image FG120110DSCWJG01 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die Data Image FG120110DSCWJG01-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die Data Image FG120110DSCWJG01 of ander Data Image LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van Data Image FG120110DSCWJG01 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "FG120110DSCWJG01"
- Data Image FG120110DSCWJG01
- FG120110DSCWJG01 datablad
- FG120110DSCWJG01 beeld
- FG120110DSCWJG01 prys
- FG120110DSCWJG01 verspreider

