FG1001F0DSSWNGL1

| Paneelmodel | FG1001F0DSSWNGL1 |
|---|---|
| Paneelmerk | Data Image |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1280×800 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| FG1001F0DSSWNGL1 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | Normally Black, Transmissive |
| Aktiewe area | 216.96×135.6 mm |
| Buitelyn | 229.5×152.5 mm |
| oppervlak | |
| Kontrasverhouding | 800:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 16.7M (8-bit) |
| Reaksie tyd | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kykhoek | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekwensie | 60Hz |
| Lamp tipe | WLED Without Driver |
| Sein koppelvlak | LVDS (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Insetspanning | 2.5/8.2/22/-7V (Typ.)(VDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van Data Image FG1001F0DSSWNGL1.
Data Image FG1001F0DSSWNGL1 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die Data Image FG1001F0DSSWNGL1-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die Data Image FG1001F0DSSWNGL1 of ander Data Image LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van Data Image FG1001F0DSSWNGL1 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Data Image FG1001F0DSSWNGL1 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die Data Image FG1001F0DSSWNGL1-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die Data Image FG1001F0DSSWNGL1 of ander Data Image LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van Data Image FG1001F0DSSWNGL1 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "FG1001F0DSSWNGL1"
- Data Image FG1001F0DSSWNGL1
- FG1001F0DSSWNGL1 datablad
- FG1001F0DSSWNGL1 beeld
- FG1001F0DSSWNGL1 prys
- FG1001F0DSSWNGL1 verspreider

