FG080010DNCWAGL4

| Paneelmodel | FG080010DNCWAGL4 |
|---|---|
| Paneelmerk | Data Image |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8 inch, 640×480 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| FG080010DNCWAGL4 prys | Versoek prys en leidyd |
| resolusie | 640(RGB)×480 , VGA |
| Pixel-formaat | RGB Vertical Stripe |
| Wys Area | 162.24(W)×121.68(H) mm |
| Bezel Opening | - |
| Oorsiggrootte | 183(W)×141(H) ×14.5(D) mm |
| oppervlak | Antiglare, Hard coating |
| helderheid | 400 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasverhouding | 250:1 (Typ.) (TM) |
| Kykhoek | 65/65/55/65 (Typ.)(CR≥10) |
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
| Beste uitsig op | 6 o'clock |
| Reaksie tyd | 15/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Wys kleure | 262K 55% (CIE1931) |
| Lamp tipe | 1 pcs CCFL , 50K hours , Without Driver |
| Frekwensie | 60Hz |
| Raakskerm | Without |
| Paneel Gewig | 360g |
| Sein koppelvlak | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 32 pins , Connector |
| Insetspanning | 3.3/5.0V (Typ.)(VCC) |
| omgewing | Operating Temp.: 0 ~ 55 °C ; Storage Temp.: -25 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van Data Image FG080010DNCWAGL4.
Data Image FG080010DNCWAGL4 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die Data Image FG080010DNCWAGL4-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die Data Image FG080010DNCWAGL4 of ander Data Image LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van Data Image FG080010DNCWAGL4 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Data Image FG080010DNCWAGL4 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die Data Image FG080010DNCWAGL4-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die Data Image FG080010DNCWAGL4 of ander Data Image LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van Data Image FG080010DNCWAGL4 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "FG080010DNCWAGL4"
- Data Image FG080010DNCWAGL4
- FG080010DNCWAGL4 datablad
- FG080010DNCWAGL4 beeld
- FG080010DNCWAGL4 prys
- FG080010DNCWAGL4 verspreider
