FG080000DNCWA-T1

| Paneelmodel | FG080000DNCWA-T1 |
|---|---|
| Paneelmerk | Data Image |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 640×480 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| FG080000DNCWA-T1 prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiewe area | 162.24×121.68 mm |
| Buitelyn | 183×141×16.7 mm |
| oppervlak | Antiglare, Hard coating |
| Kontrasverhouding | 250:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 262K (6-bit) |
| Reaksie tyd | 15/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kykhoek | 65/65/65/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekwensie | 60Hz |
| Lamp tipe | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Sein koppelvlak | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 32 pins |
| Insetspanning | 3.3/5.0V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van Data Image FG080000DNCWA-T1.
Data Image FG080000DNCWA-T1 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die Data Image FG080000DNCWA-T1-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die Data Image FG080000DNCWA-T1 of ander Data Image LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van Data Image FG080000DNCWA-T1 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Data Image FG080000DNCWA-T1 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die Data Image FG080000DNCWA-T1-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die Data Image FG080000DNCWA-T1 of ander Data Image LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van Data Image FG080000DNCWA-T1 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "FG080000DNCWA-T1"
- Data Image FG080000DNCWA-T1
- FG080000DNCWA-T1 datablad
- FG080000DNCWA-T1 beeld
- FG080000DNCWA-T1 prys
- FG080000DNCWA-T1 verspreider

