DE018IC-01A

| Paneelmodel | DE018IC-01A |
|---|---|
| Paneelmerk | INNOLUX |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,1.8 inch, 480×240 |
| Paneel Tipe | LTPS TFT-LCD |
| DE018IC-01A prys | Versoek prys en leidyd |
| Skerm af | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktiewe area | 40.9×20.45 mm |
| Buitelyn | 52.3×37.5×3.1 mm |
| oppervlak | Antiglare, Hard coating (3H), Reflection 5.5% (Typ.) |
| Kontrasverhouding | 1000:1 (Typ.) |
| Wys kleure | 262K (6-bit) , CIE1931 45% |
| Reaksie tyd | 35.3 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kykhoek | |
| Frekwensie | 60Hz |
| Lamp tipe | No B/L |
| Sein koppelvlak | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 50 pins |
| Insetspanning | 3.3/3.3V (Typ.)(VDD/VDDI) |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van INNOLUX DE018IC-01A.
INNOLUX DE018IC-01A is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die INNOLUX DE018IC-01A-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die INNOLUX DE018IC-01A of ander INNOLUX LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van INNOLUX DE018IC-01A verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
INNOLUX DE018IC-01A is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die INNOLUX DE018IC-01A-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die INNOLUX DE018IC-01A of ander INNOLUX LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van INNOLUX DE018IC-01A verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "DE018IC-01A"
- INNOLUX DE018IC-01A
- DE018IC-01A datablad
- DE018IC-01A beeld
- DE018IC-01A prys
- DE018IC-01A verspreider

