DE031IC-01A

| Paneelmodel | DE031IC-01A |
|---|---|
| Paneelmerk | INNOLUX |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,3.1 inch, 800×480 |
| Paneel Tipe | LTPS TFT-LCD |
| DE031IC-01A prys | Versoek prys en leidyd |
| resolusie | 800(RGB)×480 , WVGA |
| Pixel-formaat | RGB Vertical Stripe |
| Wys Area | 68.4(W)×41.04(H) mm |
| Bezel Opening | - |
| Oorsiggrootte | 74.4(W)×51.06(H) ×1.23(D) mm |
| oppervlak | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H), Reflection 5.5% (Typ.) |
| helderheid | 0 cd/m² |
| Kontrasverhouding | 1000:1 (Min.) (TM) |
| Kykhoek | - |
| Skerm af | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Beste uitsig op | Symmetry |
| Reaksie tyd | 13/13 (Typ.)(Tr/Td) |
| Glas Diepte | - |
| doorlaatbaarheid | 6.7% (Typ.) |
| Wys kleure | 16.7M 46% (CIE1931) |
| Lamp tipe | No B/L |
| Frekwensie | 60Hz |
| Raakskerm | Without |
| Paneel Gewig | - |
| Sein koppelvlak | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 50 pins , FPC |
| Insetspanning | 3.3V (Typ.) |
| omgewing | Operating Temp.: -40 ~ 105 °C ; Storage Temp.: -40 ~ 105 °C |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van INNOLUX DE031IC-01A.
INNOLUX DE031IC-01A is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die INNOLUX DE031IC-01A-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die INNOLUX DE031IC-01A of ander INNOLUX LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van INNOLUX DE031IC-01A verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
INNOLUX DE031IC-01A is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die INNOLUX DE031IC-01A-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die INNOLUX DE031IC-01A of ander INNOLUX LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van INNOLUX DE031IC-01A verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "DE031IC-01A"
- INNOLUX DE031IC-01A
- DE031IC-01A datablad
- DE031IC-01A beeld
- DE031IC-01A prys
- DE031IC-01A verspreider

